فرا رسیدن میلاد آقا امام رضا علیه السلام مبارک!

السلام علیک یا شمس الشموس یا انیس النفوس یا غریب الغرباء و معین الضعفاء و الفقراء یا سلطان ابا الحسن یا علی ابن موسی الرضا المرتضی علیک آلاف التحیّة و الثناء

فرا رسیدن میلاد مسعود حضرت شمس الشموس،سلطان طوس،آقا امام رضا علیه السلام بر مادرشان، خاتون فاطمه ی زهرای اطهر و معصومین اطهار صلوات الله علیهم به خصوص حضرت بقیة الله العظمی ارواحنا لتراب مقدمه الفداء و همه ی شیعیان و محبین و ارادتمندان آقا امام رضا که عزیز دل مردم ایران است مبارک باد.

بار الها

مصادف شدن میلاد خجسته ی امام هشتم را با روز8/8/88به فال نیک می گیریم،انشا الله که به حق این امام غریب در ظهور امام زمانمان تعجیل بفرمایی و چشمان گنهکار ما را به دیدن روی آن حضرت منور کنی و ما را از ملتزمان و شهدای رکاب آن حضرت قرار دهی.

الهی آمین

بالنبی و آله بالاخص مولنا علی بن موسی الرضا علیه السلام

اللهم صل علی محمّد و آل محمّد و عجّل فرجهم

/ 2 نظر / 27 بازدید
نجوای شبانه

سلام آقا مهدی 13 آبان گرامی باد ما در جنگ با آمریکا و تفاله های آمریکا هستیم... هریک از اینها را شناسایی کنید و به دادگاهها معرفی کنید ننشینید که باز جایی را آتش بزنند... خط این بود که اصلا آمریکا منسی (فراموش) شود ، یک دسته (( مرگ بر شوروی )) را مطرح کردند تا آمریکا منسی شود . صحیفه ی نور / ج ١۵ / ص ٢٩.

مسیح من

سلام آیا عیسی مسیح خداست؟ بخوانید و قضاوت کنید آیا عیسی مسیح پیامبر است؟ شما بگید از آیات کتاب مقدس چه میفهمید اگه عیسی خدا بود چرا اینگونه در مورد خویش میگفت بیاد و نظر خودتون رو بفرمایید